Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieraczki
Moze lepiej kupic wycieraczki co pokazuje ten gosc z filmiku i gumy od razu.
Odpowiedz
OK. Ja jak będę wymieniał (mam nadzieje ze z rok jeszcze wytrzymają) to napiszę do niego jakie poleca (w jakich się bezproblemowo/najłatwiej wymienia te gumy) i takie wycieraczki kupię.
Odpowiedz
sebsn122 post_id=9896 time=1526664028 user_id=389 napisał(a):
bahamut24 post_id=9892 time=1526660403 user_id=317 napisał(a):Czyli z wymianą gum pi*da nietoperza? :?

Niekoniecznie dziś kupiłem tanie z marketu i też sa tak skonstruowane Motogum. ( głośne są jak ...) Kolejne planuje kopić już takie w których te gumę da się wymienić

Nie kupujcie POD ŻADNYM POZOREM MOTOGUMA wypięły mi się z zaczepu podczas jazdy..... Założyłem stare oryginały na szczęście ich nie wywaliłem ale było gorąco oberwanie chmury 110 na liczniku na pokładzie żona i córka a tu nagle wycieraczka kupiona 2 dni temu składa się w pół. Nie było nic widać ale jakość doczłapałem do postoju.

Zaczep mimo odpowiedniej przejściówki w zestawie od nowości trzymał w mojej ocenie dość na zaufanie ale na opakowaniu było tipo 2015 wiec zaufałem producentowi. NO i masz. Oryginał jest minimalnie szerszy jakieś 0,5 mm
[Obrazek: icon3.png] Spada w oczach :mrgreen:
Odpowiedz
a ile za oryginalne wyciery ktoś się orientował ?
Daewoo Tico
Renault Thalia 1.2 16 v
Renault Clio Grand. 1.5 dci
Fiat Tipo SW 1.4 16 v 95 KM
Odpowiedz
Zdecydowanie warto zainwestować w Boscha. Tutaj znajdziecie ciekawą ofertę na pióra tego producenta do Fiatów. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Ja wymieniałem w tamtym tygodniu w sedanie i komplet do Bosha w Katowicach za 130zł więc nie ma tragedii i chyba nie warto kupować jakiegoś dziadostwa Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości