Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólny zlot Tipo Klub Polska i Linea Klub Polska
UWAGA, UWAGA - KOMUNIKAT !

Rozmawiałem z ośrodkiem i... na chwilę obecną WSZYSTKO JEST AKTUALNE ! Owszem, w związku aktualnie panującą sytuacją, musieli wprowadzić pewne obostrzenia, a dokładniej:
- ośrodek może przyjąć ograniczoną ilość osób na raz, tj. ok 150 osób
- posiłki są wydawane na stołówce z zastosowaniem przynajmniej dwumetrowych odstępów pomiędzy stolikami
- na chwilę obecną, obsługa ośrodka porusza się w maseczkach (co nie oznacza, że ten wymóg ma być stosowany w każdym miejscu ośrodka co do gości Wink)
- w pokojach, jeśli nie jest to rodzina, meldowane są maksymalnie dwie osoby (i stąd też wynika ograniczenie ogólnej ilości osób na ośrodku)

W każdym razie ośrodek jest BARDZO CHĘTNY żeby nas przyjąć i czeka na nas z utęsknieniem i otwartymi ramionami Smile Dlatego mam apel do wszystkich:
- Jeśli ktoś, w związku z panującą sytuacją, chce się wycofać z deklaracji uczestnictwa w spotkaniu, niech zrobi to jak najszybciej
- Mimo wszystko, nie dajmy się zwariować - trzeba się w końcu gdzieś wyrwać z tej "kwarantanny" Wink Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w zlocie Smile
- Jeśli ktoś się nie dopisał na listę a chciałby uczestniczyć - ZAPRASZAM !!! Smile
Odpowiedz
No sie może okazać że bede jedyny co przyjedzie na zlot tipem w hb Smile ale zobaczymy
Odpowiedz
Śląsk Zagłębie może jakiś spot ma ktoś ochotę
Odpowiedz
Marcinadas musi być więcej chętnych na spota , a zauważyłem że tu ciężko przez forum coś zorganizować, prędzej przez fejsa sie coś zorganizuje
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości