Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie - zabezpieczanie zarysowań lakieru
Ci co mowia ze rys nie maja na tym liczniku to niech pod swiatlo sprawdza Wink
Odpowiedz
bahamut przeczytaj co napisałem stronę wcześniej odnośnie rys u mnie. napisałem że parę rys jest.
Daewoo Tico
Renault Thalia 1.2 16 v
Renault Clio Grand. 1.5 dci
Fiat Tipo SW 1.4 16 v 95 KM
Odpowiedz
Nie wiem z czego oni to zrobili. Tam się robią rysy od samego myślenia, że trzeba by to wyczyścić!!!
Odpowiedz
Jędrek post_id=10493 time=1528650491 user_id=859 napisał(a):to być może różnica materiałów między fiat a renault . ja tak jak mówię najpierw odkurzacz potem co mi tam w ręce wpadnie plak, pianka do kokpitu pianka do monitorów lcd na mikrofibrę i wio ale nieczęsto to robię i tyle. ja w zegarku mam "szkiełko" mineralne i biore pastę tempo raz na pół roku i poleruję i większość rys znika z wyjātkiem głębokich. spróbuj w jednym miejscu z boku punktowo i zobacz jaki będzie efekt. i tak masz rysy i tak to nie pogorszysz a raczej pomoże jeżeli te zarysowania Cię tak wkurzają

Według mnie tempo lekko ścierna to samo zło można sobie tym masy problemów narobić. Ma w sobie również grube i twarde ziarna. Ja nie używam już jej nawet do lakieru, a o miękkiej pleksi nawet nie myślę co by z tego wyszło. Takie moje zdanie.
Odpowiedz
Ostatnio rozmawiałem z kolesiem co okleja auta tą bezbarwną folią ochronna kleją to na zderzaki maski lampy itp. Ona ma nawet właściwości samoregenerujące i trudno ją porysować , twierdzi nawet, że te małe ryski na szybce zamaskuje i jest praktycznie niewidoczna dla oka. Zastanawia mnie tylko czy nie będzie jakieś reakcji z tą pleksą i czy da się to kiedyś bez problemu usunąć. Co o tym myślicie może to jest jakiś pomysł, na zabezpieczenie tego elementu ?
Odpowiedz
ja z tempo nie miałem nigdy złych doświadczeń i z lekkościerną i woskującą jeszcze automax używałem i też było ok. może jestem małowymagający. mleczka są delikatniejsze . ja gdybym był na twoim miejscu pytałbym nie lakierników tylko szklarzy. ale to tylko moje skromne zdanie.
Daewoo Tico
Renault Thalia 1.2 16 v
Renault Clio Grand. 1.5 dci
Fiat Tipo SW 1.4 16 v 95 KM
Odpowiedz
Nigdy nie stosowałem ale są środki do polerowania poliwęglanu np taki https://www.motochemia.pl/meguiars-plast...-4171.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości