Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamacja lakiernicza.
Na moje to od kamieni, nie uznaja ci reklamacji. Pozostaje zaprawka.
Odpowiedz
w moim poprzednim 15sto letnim oplu takiego czegoś nie miałem a tutaj po 1,5 roku? no i zastanawia mnie fakt jak wytłumaczyć to, ze tylko na jednym z progów? drugi próg innymi drogami jeździł? Smile)
Odpowiedz
Porownujesz 15 letnie auto z nowym ,produkowanym w czasach gdzie wszystko musi byc eko, brawo Ty! To jak wytlumaczysz ze ja w swoim aucie mam odprysk tylko na jednym rancie nadkola a na drugim nie?
Odpowiedz
Dlatego nadal będę jeździł Golfem IV
Odpowiedz
miałem podobne odpryski na progach. Polakierowane na gwarancji. Coś jest na rzeczy z tymi progami.
Odpowiedz
wybaczcie że tak odgrzewam kotleta ale wydaje mi się że strasznie miękka i delikatna jest ta guma na progach.
To tylko moje wrazenie czy faktycznie się nie popisali ?
Odpowiedz
W Tipolocie cała powłoka lakiernicza jest delikatna. Nie tylko Ty masz takie wrażenie
[Obrazek: RAMKA_511_x_23_mm.jpg]
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą powłoka jest tak delikatna, że już olewam jak jakąś nową rysę znajdę
Odpowiedz
Na czymś te oszczędności bazują   Dodgy
Odpowiedz
słuchajcie, tak a propos lakieru. Jezdzę z Cb radio. Od lat. W kazdym aucie kleję na dach naklejkę pod antenę. Zawsze na wosk nalozony na lakier. Wymieniam ją co 3mies
No i dzis odkleilem i "jakież było kurwa moje zdziwienie" jak ujrzalem ODCISNIĘCIE na lakierze , rowno po obwodzie naklejki, Nie odbarwiony lakier, nie brud ale wyrazny odcisk po naklejce
W zadnym z poprzednich aut tego nie mialem
Ten lakier serio jest az tak miękki ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości