•  Wstecz
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • 60
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
(21-01-2020, 23:28)Raafaal napisał(a): Witam wszystkich.
Rafał z Jastrzębia-Zdrój.
Posiadam od grudnia Tipo SW LOUNGE z pakietem CITY 1.4 95KM, kolor podstawowy czerwony.
Jutro postaram się wrzucić kilka fotek (jak do tej pory nie zrobiłem żadnej^^)

Cykaj zdjęcie i wrzucaj do konkursu ,, zdjęcie miesiąca - grudzień '' może Twoje auto znajdzie się na okładce kalendarza .
Odpowiedz
Smile 
Cześć! Tu Wit z Warszawy. Jestem szczęśliwym posiadaczem Fiata Tipo hatchback 1.4 T-Jet 120KM w wersji S-Design z 2019 roku. Auto nabyłem w Carserwis 8 stycznia 2020, także nówka sztuka, zrobiłem póki co 530km Smile

Oczywiście nie obyło się bez problemów. Przy odbiorze auta okazało się, że jest ostro przerysowany przedni zderzak. Na szczęście podmienili go z drugiego auta i jest ok, chociaż i tak chyba się pofatyguję do ASO, bo wiatrak od nawiewu zaczął piszczeć (z tego co widzę, to temat był już poruszany na forum). 
Poza tym wszystko w porządku, mam mega frajdę z jazdy!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników Big Grin

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Witamy, zadowolenia z nowego nabytku   Smile
Odpowiedz
Witamy kolegę i zapraszamy do udzielania się na forum Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie Smile W Środę odebrałem autko Smile jestem póki co szczęśliwym posiadaczem Tipo SW 1,4 95KM z Katowic. Autko nabyłem hmm w sumie zostałem zmuszony po kolizji - nie z mojej winy. Samochód stoi i czeka na decyzje czy się naprawi czy też ogłoszona zostanie szkoda całkowita. Jako, że mój charakter pracy zawodowej uniemożliwia mi pracę będąc bez samochodu musiałem nabyć nowe jeździdełko. Padło na Tipo Smile wrzucę niebawem zdjęcia Smile

Pozdrowionka
Odpowiedz
Witamy na forum Smile  . Czekamy na zdjęcia .
Odpowiedz
Witam, Zakupione  Tipo HB z LPG, S-DESIGN, z pakietami City, bezpieczeństwo plus oraz felgami 18. Odbiór pewnie za 2 tygodnie. To już 2 tipo w rodzinie. Ojciec od jakiegoś czasu ujeżdża POPa w HB 95 km

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Witamy. Piękna sztuka.
Odpowiedz
dzięki. jak już będzie to założę temacik ze szczegółami i planami na mody
Odpowiedz
Witam Wszystkich serdecznie,

witam się jako nowy użytkownik forum i posiadacz Fiata Tipo Sedan, 1.4 95KM, zakupionego w grudniu 2019.
Mam nadzieję, że mój i wasze posłużą nam długi lata, przysparzając jedynie przyjemności z jazdy, a nie trosk Wink

Do zobaczenia na trasie...
Krzysiek z Krakowa
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • 60
  • Dalej