Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesiadka
to ja czytając tylko twoje dwa ostatnie posty się poddaje, moja logika przy twojej wymięka już sie nie spieram Smile . Bo ja już nie wiem o co się spierasz Panie.

post 1
"Przy wyborze fotelika nie patrzylem na gwiazdki i adac oplacane za $$$ przez producentow."

post 2
"Tylko że ja nie neguję wyników tych testów nawet jak za kase są robione."

Ps pisze poważnie nie podejmę juz tematu to mój ostatni post w nim.
[Obrazek: icon3.png] Spada w oczach :mrgreen:
Odpowiedz
Panowie luzik Smile Głęboki wdech i ...... Tongue
Odpowiedz
Talarsw post_id=5747 time=1506412019 user_id=485 napisał(a):ja idąc chronologicznie -skoda favorit 1.3- fiat cinquecento 700-skoda fabia 1.4- opel Astra G 1.7 diesel- mazda 6 2.0 diesel- opel Astra H 1.8- Honda Accord 7 2.0- Czekam na tipo 1.4 Big Grin

Co moja obecność na tym forum może dać. Miałem w życiu ponad 200 samochodów.
Odpowiedz
No wiesz, ja tez dorzucilbym pare firmowych roznej masci ale puki co opisujesz tylko kwestie nie dbania o auto...
Odpowiedz
U mnie pozycji mało albo parę lat się uzbierało...
- pierwsze auto Honda CRX 1.6L VTEC 150KM o ile pamiętam z 83? - wygląd bajka , ale zajechana była totalnie, niepraktyczna, nie mogłem jeździć zimą bo działała jak pług...czyli pierwsze auto wtopa...
- potem jeździłem Opel ASTRA F 1,7D 60KM chyba z 93 ... "gniotsa-niełamiotsa" , auto nie do zajechania, praktyczne, w miarę wygodne i bardzo niezawodne Smile
- Fiat STILO 1,6 103KM , auto którym zrobiłem z 130tyś km, samochód miał wszystko co trzeba od klimy po skywindow Smile ... niestety w najbliższym czasie muszę je sprzedać...
- od kwietnia TIPO HB S-design Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
U mnie na profilowym facebook.com/szarysleeperlounge
1.seicento- pierwsze najlepszego
2.punto II go- krótki epizod
3. octavia kombi1.9 tdi bardzo miło wspominam
4. 500L- powrót do włoskiej miłości
5.tipo kombi- jest bardzo dobrze obecnie a będzie jeszcze lepiej
www.facebook.com/SzarySleeperLounge/
[K&N, Eibach, RRCustom, Cinsoft,MagnaFlow,FMIC]
168KM-BP98/162KM-LPG
[Obrazek: icon1.png]
500L 2013r. 1.4 95KM(LPG-STAG)
Odpowiedz
Moje pierwsze jezdzidełko
-Fiat Siena - baaardzo mile wspominam. Przeogromny bagażnik i pomimo swoich nie jakis kolosalnych wymiarów w środku miejsca aż tak nie brakowało
Drugie autko
-Fiat Punto 2012 (poliftowe evo) w sumie jeździłbym nim do dziś gdyby nie pajac, który jadąc prostą jak stół drogą bez zakrętów przypier... tzn z niewiadomych przyczyn załadował w tył mojego prawidłowo zaparkowanego przy ulicy samochodu.
Trzecie aktualnie autko Tipo SW Smile narazie bez zastrzeżeń ale czas pokaże co będzie dalej... dopiero 1000km na budziku Smile
Odpowiedz
piękne te wasze auta Smile ja dopiero zaczynam przygodę ze swoimi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości