Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łuszczenie lakieru - styk zderzaka z błotnikiem tył
Wiem i to mnie pociesza. Na mechanikę jest dwa lata gwarancji, na korozję chyba osiem, tylko czy żeby utrzymać tą gwarancję na korozję i tym podobne trzeba jeździć do autoryzowanego serwisu i serwisować co rok czy uznają to nawet jak pojawię się u nich dopiero po kilku latach nie serwisując we fiacie ciekawe ?
Odpowiedz
O ile się nie mylę to musi być coroczny przegląd stanu karoserii, oczywiscie w ASO
1.4 T-jet + LPG
Odpowiedz
Sam przegląd nadwozia nie jest drogi, chyba warto będzie jeździć do ASO raz w roku ....
Odpowiedz
Pewnie trzeba będzie jeździć. Jednak trochę to wkurza żeby w nowym aucie martwić się o takie niedoróbki
Odpowiedz
To macie coś zle spasowane, z ciekawosci sprawdzalem u siebie a mialem dwa razy sciagany zderzak i nic takiego nie mam. Na pewno to nie jest TTTM.

Auto mam od czerwca 2017 6800+ km
Odpowiedz
U mnie tak samo. Zderzak zdejmowany dwa razy! Mało tego! Wymieniany lewy błotnik i..... nic! Żadnego łuszczenia odstawania itp.
Odpowiedz
Ogłaszam wszystkim, że chyba jako jedyny zamiast płakać i użalać się nad tym łuszczeniem lakieru pojechałem do fiata, pokazałem - zostały zrobione oględziny i czekam, aż dostaną auto zastępcze i wszystko zostanie pomalowane w ramach gwary - mam, jadę i korzystam bo od tego to jest !

Zostaje mi poczekać na efekt, a jak coś to pojadę znowu i tyle!

Często ludzie na forum potrafią pisać, ale pojechać do źródła, to już każdy się boi walczyć o swoje...
TIPO HB 1,4 - 95 KM (POP) -> [Obrazek: icon3.png]
Odpowiedz
Kazdy mysli ze ma czas ale od zauwazenia wady do zgloszenia na gwarancje tez jest okreslony czas ustalony w prawie.
Odpowiedz
Ja będę spał spokojnie- mam gwarę to zgłaszam i tyle
TIPO HB 1,4 - 95 KM (POP) -> [Obrazek: icon3.png]
Odpowiedz
A tak z ciekawosci. Ci co maja ten problem z kiedy mają auta? może jakiś problem przy początku produkcji, który pozniej poprawili
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości