Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komfort jazdy na felgach 17"
W mojej opinii nie Smile tuning aut to moja pasja więc i duże koła również.. zresztą prędzej czy później ludzie zaczną tuningować te autka więc niedługo zobaczymy jak wygląda Tipo na 18".. 19" z pewnością też Smile

Mam też info od mojego importera wydechów Ragazzon na Polskę (bo jestem dystrybutorem) że już opracowują coś fajnego do benzynowych Tipo Smile
MotoryzacyjnaPasja.pl Twój dostawca części tuningowych oraz kosmetyków do detailingu!
Sklep stacjonarny w Warszawie ul. Bokserska 1/104
Pod adresem sklepu znajdziecie również zakład wulkanizacji.. nowe opony, zapraszam do zapytań poprzez formularz kontaktowy lub na FB! Smile
Odpowiedz
Polecam 17 calowe felgi. Czarno srebrne felgi do czarnego metalika z srebrnymi listwami ozdobnymi - połączenie wzorowe.
Odpowiedz
Właśnie pojawiły się foty Tipo S-Design, nowej linii modelowej zawierającej m.in bixenony, elementy w kolorze piano black oraz właśnie fabryczne 18" felgi i uważam że pasują przekozacko.. także 18" do Tipo na spokojnie pasować będą Smile

MotoryzacyjnaPasja.pl Twój dostawca części tuningowych oraz kosmetyków do detailingu!
Sklep stacjonarny w Warszawie ul. Bokserska 1/104
Pod adresem sklepu znajdziecie również zakład wulkanizacji.. nowe opony, zapraszam do zapytań poprzez formularz kontaktowy lub na FB! Smile
Odpowiedz
Cholera, fela pierwsza klasa, choć zakochany jestem w idei wrzucenia u siebie momo massimo lub spider, szkoda tylko, że taka przyjemność to 2500 plus opony Sad
Tipo Pop Sedan 1.4 95KM
[Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: ramka_jpg.jpg]
Odpowiedz
Mam pytanie do użytkowników opon Continental Conti Eco Contact 5 225/45 17 XL. Co o nich sądzicie? Ja mam mieszane uczucia gdyż przy prędkościach do 140 jest OK. Za granicą przy prędkości powyżej 160-170 bardzo głośne i jakbym jechał po tarce. Kola wyważone u dobrego oponiarza. Bicia nie mam na kierownicy ale dziwne uczucie jakby drżenia całego auta. Gdzie moze byc przyczyna? Na zimowych 17 nie czułem tak tego.
Tipo HB 1.6 mjet Lounge, niebieski Mediterraneo
Było: Bravo 1.6 mjet 120 KM, miło wspominam
Odpowiedz
Ja bym bardziej obstawiał na winę podłoża niż opony i na 17 przy tym rozmiarze i tej prędkości jest to bardziej wyczuwalne
Odpowiedz
Mialem tak w Bravo na 17 na fragmencie drogi do torunia ze halas byl jak na tarce. Sprawdzales na tym odcinku gdzie jechales 160 czy przy mniejszej predkosci jest to samo? Lub na innej drodze przy 160 km/h?
Odpowiedz
Dzięki za uwagi i spostrzeżenia. Otóż na wszystkich drogach do 140-150 km/h jest OK. Hałas wiadomo, że większy będzie przy tej szerokości opony. Dopiero powyżej 160 km/h takie odczucia miałem i to głównie na prostym odcinku. Na łukach jakby mniejsze to "tarkowanie". Będę jeszcze sprawdzał na różnych odcinkach. Gdzieś na necie czytałem test tych opon i gość podsumował, że na tych oponach najlepiej do miasta i przy prędkości do 90 km/h są wręcz idealne, bo mimo utwardzenia bardzo mają duże wygięcie boczne i auto może pływać.. To by się chyba też zgadzało... no nic to. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Tipo HB 1.6 mjet Lounge, niebieski Mediterraneo
Było: Bravo 1.6 mjet 120 KM, miło wspominam
Odpowiedz
A jeździł ktoś na 16 i na 17 i jest w stanie powiedzieć jak wyglądają osiągi na tych rozmiarach. Czy wyczuwalny jest spadek przyspieszenia na 17 względem 16 przy 120KM?
Odpowiedz
Wiele zależy od opony. Pomimo, iż mam 16 lecz Continental Conti Eco Contact 5 w wersji XL jazda jest tragiczna. Miałem okazje przejechać się na Goodyear Efficientgrip Performance 205/55 R16 91 H, miękko i przewidywalne Smile Podsumowując przy 120 KM możesz się pokusić...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości