Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dziś odebrany Tipo SW Lounge 1.4 brąz magnetico :)
22.12.2020 - pękło 12 tys km.
Póki co jest OK.
Co na plus ?
- wygodne fotele i ja dla mnie swietna pozycja za fajerą;
- bagaznik, schowki ;
- swietne (jak na fabryczne) audio
- calkiem znosne spalanie ( trasa, tempomat, 130-140kmh - 6,5 l/100km )
- normalne zuzycie oleju. Wynik 100ml/ 1000km uwazam za wynik swietny tym bardziej gdy wczssniej sie mialo oplowskie ecoteki;
- jakosc plastików i spasowania - poki co nic nie trzeszczy, nie skrzypi, nie tłucze się . W Bravo skrzypialo wszystko , i to nowym aucie
- prowadzenie . Po wymianie belki (wada fabr) i opon na caloroczne - prowadzi się jak po sznurku, Wczesniej bujał się jak nawalona dziwka w niedzielny poranek

na minus:
- jakość lakieru. Rysuje się od przysłowiowego patrzenia ale to raczej wada wszystkich dzisiejszych aut.
- spasowanie blacharki - nie jest tak tragicznie jak w dacii ale tez nie jest to poziom aut francuskich czy niemieckich. Da się z tym życ biorąc pod uwagę cenę auta;
- potworne sianie wspomagania;l radio CB szaleje;
- no i ta cholernie chora konstrukcja progów. Za kazdym razem trzeba pilnowac zeby jakiś kretyn źle nie podlozyl lap bo wgniecie poszycie progu.

Silnik, mimo ze 1,4 95KM - mnie wystarcza. Juz sie dotarł, ułozył, Wiadomo, trza myslec przy zamiarze wyprzedzania ale dla normalnego, spokojnego kierowcy - wystarcza,
Ja juz wyroslem ze scigania i deptania - luz, spokojna jazda. Smigam bardzo czesto na mazury i 3Miasto - nie ma najmniejszego problemu

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
dziś powrót z ferii
Trasa Sopot - Zabrze. 6h jazdy, srednia 7l.

Przebieg całkowity 14100km, powoili się szykujemy do pierwszego przeglądu.

Jutro mycie z soli

[Obrazek: IMG-20210115-105058.jpg]

[Obrazek: IMG-20210115-105142.jpg]
Odpowiedz
Big Grin 
No ładnie zasolony  Smile , prawie rejestracji nie widać  Sleepy . Ja swojego też troszkę doprowadziłem do stanu użytkowania  Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości