•  Wstecz
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55(current)
  • 56
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dziś zrobiłem dla swojego Tipo?
PODOBNO góra silnika mniej się brudzi. Nie zebym się tym specjalnie przejmował ale mnie te otwory wkurzały Smile

Osłona chłodnicy - tez pewnie nic nie daje ale tez wygladało to jakby auto było po wypadku i zapomnieli czegoś założyć.

Ale osłona pod schowkiem akurat coś tam daje  - u mnie jakieś przewody wisiały. Zona wsiadała i czubkiem szpilki czasem tam haczyła o coś. Musialem to założyć . A że moja ślubna z racji wzrostu wszedzie i zawsze biega na szpilach - prędzej czy pozniej mialbym to wyrwane Smile
Odpowiedz
oddałem tiptoka do magika - speca od napraw typu spot na miejscowe polakierowanie zderzaka po tym jak pieprznąłem w krawężnik.
Zrobione perfekcyjnie i bez śladu. I , co najwazniejsze dla mnie , bez sćiagania zderzaka. Bo, jak życie pokazuje, zawsze po sciąganiu albo się im coś ułamie, pęknie albo nie spasuje jak trzeba
Zrobione w jeden dzień, bomba
Odpowiedz
Dużo krzyknął ?
Odpowiedz
(16-12-2020, 17:51)daro70 napisał(a): Dużo krzyknął ?

pińcet

ale jest zrobione perfekcyjnie, bez sladu. No i bez demontażu
trudno, cos za cos
Odpowiedz
w końcu udało się kupić i włożyć do Bagaja Matę... Niby nic a cieszy Smile

[Obrazek: 4e466c482f218967med.jpg]
Odpowiedz
oj tak, ta mata to podstawa.
Często wożę na "wykopki" wodery, generator, łopaty, wykrywki.. jeden wyjazd w Sowie i miałbym tapicerkę to totalnej przepierki Smile
Odpowiedz
(28-01-2021, 11:15)Gumisiek napisał(a): w końcu udało się kupić i włożyć do Bagaja Matę... Niby nic a cieszy Smile

[Obrazek: 4e466c482f218967med.jpg]
Zainteresowało mnie to podświetlenie bagażnika , widzę że mocniejsze dałeś . Jakieś szczegóły , zdjęcie?
Odpowiedz
ee , pewnie wymienione żarówki na LED

a ja wlasnie wróciłem z pierwszego przeglądu.
Wymieniony olej, filtr kabinowy i - na moją prosbę - powietrza. Był nieźle zawalony. Trzeba go bylo wymienić mimo ze producent zakłada wymianę po 30tys km. Filtr oczywiscie miałem swój bo za filtrona zapłacilem jakies 35 zł a w ASO - uwaga - 140zł na niby oryginał. 
Udało im się nie wgnieść progu przy podnoszeniu. Alleluja.

Oczywiscie musieli cos zrobić na tak - nie załozyli tej linki tłumika schowka. Kużwa, zawsze trzeba wszystko po "fachowcach" sprawdzać i poprawiać

ech..
Odpowiedz
pojechałem na Spa Tongue
dziś  jak pogoda dopisze i znajdę czas wpadnie na auto SOFT99
[Obrazek: 3e0545f4154f2a08m.jpg]
Odpowiedz
umyłem i wypędzelkowałem APC felgi 17" ktorych posiadaczem sie stałem nagle i niespodziewanie Smile Ojcu ktoś je zostawił w rozliczeniu.. i powiedzial że mam je zabrać i zrobić z nimi co chcę..
Po sprawdzeniu wizualnym i na maszynie czy są proste - ściagnalem 3 letnie opony letnie, umylem porzadnie felgi i teraz tylko założyć nowe wielosezony i na auto.
A komplet pięciomiesięcznych wielosezonów na dezentach 16" na sprzedaż Smile

[Obrazek: IMG-20210222-162742.jpg]
[Obrazek: bsh.jpg]
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54