Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AutoMix - Mycie i Detailing z promocjami dla klubu
Witajcie!
Dziś przychodzę z dobrą wiadomością, otóż udało mi się dogadać ze znajomym który zaopiekował się lakierem mojego Tipka i załatwić kilka rabacików Smile

Kilka słów od niego:
Moja pasja to szeroko pojęty Detailing nie ważne czy to samochód szybowiec czy motocykl ważnie aby sprawiało przyjemność. Prowadzę swoje studio wiec udało mi się połączyć przyjemne z pożytecznym co nie każdemu się udaje. Ktoś kiedyś powiedział mi ze detailing to tylko dla bogatych… nie zgadzam się z taką opinią, staram się jak tylko mogę aby każdy mógł zadbać o swoje autko lub czymkolwiek się porusza. Nie zawsze się udaje ale na dobry początek proponuje wam kilka rabatów może ktoś będzie miał ochotę skorzystać.

Na co możemy liczyć jako klub:
- Przy jedno etapowej korekcie - powłoka GLARE już od 250 zł
- Przy jedno etapowej korekcie, detailingu wnętrza i powłoce ceramicznej GRAWON – zabezpieczenie felg i niewidzialna wycieraczka GRATIS
- Przy myciu detailingowym – wosk TENZON taniej o 50%
4- Przy bezpiecznym myciu i detailingu wnętrza – zabezpieczenie tapicerki za 40 zł
W przypadku korzystania z innych usług np. wyciąganie wgnieceń bez lakierowania lub powłoki wyższej klasy poinformować że jesteście z forum na pewno ustalimy fajną cenęSmile

W ofercie:
- Pełen zakres detailingu
- Wyciąganie rys bez lakierowania
- Lakierowanie punktowe
- Oklejanie elementów karoserii filią ochronną

Kontakt:
Maciej Śliwa
504-949-323
Kalna 43-376
ul. Widokowa 118
https://www.facebook.com/AutoMix-1669928133331260/

Ze swojej strony mogę polecić "rencyma i nogyma"
Jako bonus dorzucę na dole kilka zdjęć z przebiegu zabiegów na moim Tipku.
Ktoś ma jakieś pytania to kontaktujcie się proszę bezpośrednio z Maćkiem lub ze mną czy też w tym wpisie to wszystko mu przekażę i zmuszę do założenia konta Smile

Tipo Pop Sedan 1.4 95KM
[Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: ramka_jpg.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości