Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może wynajem? - Happy Miles
Ktoś słyszał? Chcesz mieć nowe auto? Mało jeździsz? Może to dla Ciebie?
https://happymiles.pl/oferta-dla-ciebie/
522 zł x 36 rat = 18792 zł za nowe auto
reszta zależy ile jeździsz, czyli 44 grosze za 1 km.
Rata podana za podstawową wersję. Oczywiście bogatsza wersja = większa rata. Raty są od 3 do 5 lat.
Nie ponosisz kosztów za przeglądy, naprawy i dostajesz jeden komplet opon zimowych za darmo. Twoje dodatkowe koszty to OC i AC i paliwo, to wszystko.

Sam z tego korzystam od 2 m-cy i jak na razie jestem zadowolony.
Po okresie umowy auto oddajesz, ale możesz je wykupić, tylko jak mi Pan powiedział, po co panu używane auto, weźmie pan sobie nowe.
[Obrazek: 53d0b36577f4aa3cm.png] 6,86 L / 100 km [Obrazek: 707e340b94cc552agen.jpg]
Odpowiedz
Mnie by przerażała świadomość ze jadąc na wakacje muszę doliczyć dodatkowe koszty. Jeśli mówisz 522 + 44gr za km a nad morze 600 km to masz w danym miesiącu dodatkowo 526 zł najmniej. WychodI ponad 1000 zł. Wiec to raczej nie jest super oferta.

Po za tym w miesiącu zrobić 1000 km to wcale nie trzeba dużo jeździć
[I]Aktualnie: Fiat Tipo (wersja Tipo) 1.6 E-torq :geek:
Było: Citroen C4 1.6 Hdi Wink
Lanica Y 1.2 Wink
[/I]
[Obrazek: icon3.png]
Odpowiedz
Wszystko zależy kto ile jeździ. Ja auto potrzebuję ok. 8-10 razy w miesiącu i raz w roku na wakacje. Do pracy jeżdżę rowerem bo mam blisko. Więc mi wynajem pasuje.
[Obrazek: 53d0b36577f4aa3cm.png] 6,86 L / 100 km [Obrazek: 707e340b94cc552agen.jpg]
Odpowiedz
Mnie by wynajem kosztował prawie 2tys. Tak jak kolega wyżej pisze że jak masz rower to abonament można płacić.
www.facebook.com/SzarySleeperLounge/
[K&N, Eibach, RRCustom, Cinsoft,MagnaFlow,FMIC]
168KM-BP98/162KM-LPG
[Obrazek: icon1.png]
500L 2013r. 1.4 95KM(LPG-STAG)
Odpowiedz
Oferta może opłacalna dla kogoś kto jeździ naprawdę mało. Ale licząc tylko 500 km miesięcznie przez okres umowy zapłacisz około 27 tysięcy za auto warte 45. Nie mówiąc jeżdżąc więcej. W takim wypadku chyba lepiej kupić używkę, lub jeździć taksówką. Co do wyjazdu wakacyjnego, można wynająć auto na sam wyjazd.
Odpowiedz
Dodaj do tych 45 dodatkowo kasę za rejestrację, komplet opon i koszty przeglądów, odsetki (jeżeli bierzesz na kredyt) oraz naprawy jeżeli takie wyjdą (np. klocki hamulcowe, tarcze). Przy wynajmie już za to nie płacisz.
https://happymiles.pl/oferta-dla-ciebie/fiat-tipo/
Na dole strony jest porównanie między zakupem a wynajmem na przykładzie astry.
Do tego trzeba się po prostu przekonać.
Odpowiedz
Według mojej opinii to takie mydleni oczów. Przy takich małych przebiegach to nie ma się co zepsuć, chyba że jakieś poprawki gwarancyjne na rzeczy zawalone prze fabrykę. Opony zimowe to koszt ok. 700-800 zł (nowe). 2 serwisy gwarancyjne po 700 zł , co razem daje dodatkowe 2100 -2300. Oc/Ac płacisz sam. Mnie by to nie przekonało. Wiadomo jest to jakaś nowa możliwość, jeżeli komuś odpowiada i jest na to popyt to wiadomo że ma to prawo bytu. A nie łudźmy się osoba wynajmująca musi zarabiać, nie robi tego charytatywnie. Jeżeli bierzesz auto za gotówkę, to nawet nie ma co myśleć o takim, abonamencie, nawet wliczając stratę wartości auta po 3 latach będziesz na +.
Odpowiedz
Przy takich przbiagach może lepiej uber, komunikacja miejska, samochod na minuty, pociagi samoloty.
Fiat sc 1.1 lpg
Bmw 320 e36 lpg
Fabia 1.2 htp lpg
Mercedes a140
Passat b5 fl 1.6 lpg
Tipo hb 1.4 95KM lpg
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości