Tipo-Klub.pl - Cztery koła jedna pasja
Tipo SW daro70 - Wersja do druku

+- Tipo-Klub.pl - Cztery koła jedna pasja (https://tipo-klub.pl/forum)
+-- Dział: Tipo Klub (https://tipo-klub.pl/forum/dzial-tipo-klub)
+--- Dział: Nasze samochody (https://tipo-klub.pl/forum/dzial-nasze-samochody)
+--- Wątek: Tipo SW daro70 (/temat-tipo-sw-daro70)

Strony: 1 2

Tipo SW daro70 - daro70 - 30-11-2020

Hejka . Jak co niektórzy już wiedzą zamieniłem swojego Tipka sedana , na Tipka kombi . Oprócz zamiany  silnika 95KM na 120 KM doszło jeszcze parę szczegółów jak xenony , grzane fotele , koła większe i  BAGAŻNIK który był głównym powodem zamiany aut .
Będę pisał na bieżąco co i jak  Huh.

RE: Tipo SW daro70 - coderiese - 01-12-2020

i prawidłowo. osobiscie dla mnie sedan jest obrzydliwy. HB i kombi natomiast robi robotę.
Spokojnie zawiozłem na wakacje żonę, syna, rower górski z ramą 23" i kołami 29" i kupę klamotów łącznie z leżakami.
Robi robotę !
gratki

RE: Tipo SW daro70 - daro70 - 03-12-2020

(01-12-2020, 23:11)coderiese napisał(a): i prawidłowo. osobiscie dla mnie sedan jest obrzydliwy. HB i kombi natomiast robi robotę.
Spokojnie zawiozłem na wakacje żonę, syna, rower górski z ramą 23" i kołami 29" i kupę klamotów łącznie z leżakami.
Robi robotę !
gratki
Bez przesady Big Grin znam parę aut bardziej ,,obrzydliwszych''  Huh Kiedyś ludzie takimi kaczuszkami jeździli Wink

RE: Tipo SW daro70 - Indiana - 03-12-2020

Fakt Siena urodą nie grzeszyła, ale za to była niezawodna. Fiat miał też HB tak brzydkiego, że był aż piękny czyli Fiat Multipla?

RE: Tipo SW daro70 - daro70 - 06-12-2020

Przeciągnąłem kabel od rejestratora jazdy (powieliłem od sedana)  Angry : podsufitka -słupek boczny pasażera - pod deską łączenie z wiązką od gniazda zapalniczki , nie ma co co powtarzać  zdjęciami  bo to wszystko już było wystarczy poszukać  Smile .

RE: Tipo SW daro70 - coderiese - 07-12-2020

(06-12-2020, 20:35)daro70 napisał(a): Przeciągnąłem kabel od rejestratora jazdy (powieliłem od sedana)  Angry : podsufitka -słupek boczny pasażera - pod deską łączenie z wiązką od gniazda zapalniczki , nie ma co co powtarzać  zdjęciami  bo to wszystko już było wystarczy poszukać  Smile .

ok ale warto jednak kupic tę "złodziejkę " i się wpiąć do skrzynki. Nie ma cięcia i przede wszystkim - nie obciążasz gniazda. Szczegilnie jak wpinasz do gniazda ładowarkę do telefonu, Zdjęcia wrzucalem w stosownym poście.

RE: Tipo SW daro70 - daro70 - 08-12-2020

Przy pierwszym Tipo się sprawdziło więc , poszedłem tą samą drogą .

RE: Tipo SW daro70 - daro70 - 29-01-2021

Mam i ja , znaczy osłonę - nakładkę zamka . Jak można dla 90 zł w detalu (mam na myśli fiata) tak dziadować i kiedyś wkładać a teraz na tym oszczędzać . Przecież to wygląda bez tej nakładki jak nie dokończone składanie po naprawie blacharskiej . Fiat WSTYD  ,, Tak niewiele trzeba żeby mieć tak wiele '' Pamiętacie slogan  - żenada.

RE: Tipo SW daro70 - coderiese - 29-01-2021

(29-01-2021, 18:33)daro70 napisał(a): Mam i ja , znaczy osłonę - nakładkę zamka . Jak można dla 90 zł w detalu (mam na myśli fiata) tak dziadować i kiedyś wkładać a teraz na tym oszczędzać . Przecież to wygląda bez tej nakładki jak nie dokończone składanie po naprawie blacharskiej . Fiat WSTYD  ,, Tak niewiele trzeba żeby mieć tak wiele '' Pamiętacie slogan  - żenada.

dokładnie, mialem podobne odczucie. Jakby blacharzowi się zapomniało po pijoku złożyc auto do końca .
Osłonę pod schowkiem masz ?

RE: Tipo SW daro70 - daro70 - 30-01-2021

Osłony nie ma pod schowkiem , w poprzedniku miałem po interwencji w FCA . W obecnym nie mam ale to mnie nie drażni, bo tego nie widzę i nic z tym nie będę robił . Ale te psełdo - oszczędności fiata już mi się bardzo nie podobają .