Fiat Tipo - Informacje, FORUM, Ogłoszenia - Tipo-Klub.pl

Samochody osobowe Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth w abonamencie.

  • Program abonamentowy Grupy FCA na 2020 to nowoczesna oferta korzystania z samochodu osobowego bez konieczności jego zakupu, skierowana do firm.
  • Abonament na 2020 rok to atrakcyjne, równe raty miesięczne bez wpłaty własnej, w ramach których klient otrzymuje zarejestrowane auto i polisę OC.
  • Nowym partnerem programu jest firma Leasys, spółka należąca do FCA Bank, z 19-letnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych.
  • Fiat Tipo Sedan dostępny w abonamencie już od 550 zł netto miesięcznie, Jeep Renegade od 899 zł netto miesięcznie, a Alfa Romeo Giulia od 1520 zł netto miesięcznie w ofercie na 36 miesięcy, z limitem przebiegu 10 tys. km rocznie.

 

Grupa FCA powraca w lutym z programem abonamentowym na samochody osobowe marek Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth.

Abonament jest dostępny w Salonach FCA już od pięciu lat, przy czym początkowo obejmował wyłącznie wybrane modele Fiata. Jednak w odpowiedzi na duże zainteresowanie Klientów w zeszłym roku, FCA włączyła do programu wszystkie swoje marki, szerząc na polskim rynku ideę korzystania z auta bez konieczności jego zakupu.

W tym roku FCA wybrała do współpracy nowego partnera, wywodzącą się z Grupy firmę Leasys. Leasys rozpoczęła działalność we wrześniu 2001 roku i jest obecnie w 100% kontrolowana przez międzynarodową grupę bankową FCA Bank, która od przeszło 90 lat specjalizuje się w świadczeniu usług finansowych i ubezpieczeniowych dla przemysłu motoryzacyjnego we Włoszech i Europie.

Oferta abonamentowa na 2020 rok jest nie tylko atrakcyjna i wygodna, ale też charakteryzuje się niezwykle prostymi zasadami, takimi samymi dla wszystkich marek samochodów osobowych FCA. Finansowanie ma formę stałego miesięcznego czynszu, bez wpłaty własnej czy konieczności zakupu auta. W zamian Klient otrzymuje fabrycznie nowy, zarejestrowany samochód ubezpieczony w zakresie OC.  Dodatkowo użytkownik może dokupić przeglądy techniczne, pakiet serwisowy, zapewniający pełną obsługę serwisową i Assistance, a także pakiet ubezpieczeniowy poszerzający ochronę pojazdu, dzięki któremu nie narazi się na nieprzewidziane wydatki. Po jego stronie pozostaną wówczas tylko podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy itp. Po zakończeniu umowy Klient może zwrócić auto lub wymienić na nowe.

W abonamencie na 2020 rok Klient może spełnić marzenia o prowadzeniu pięknego sedana Alfa Romeo Giulia z 200-konnym silnikiem Super 2.0 TB już od 1520 zł netto miesięcznie płatne w 36 równych ratach, z limitem przebiegu 10 tys. km rocznie, lub drapieżnego SUV-a Stelvio z tą samą jednostką napędową już od 1565 zł netto miesięcznie. Prawdziwy Jeep Renegade jest dostępny od 899 zł netto miesięcznie, a stylowy Compass od 1140 zł bez wpłaty własnej. Kultowy Fiat 500 w abonamencie kosztuje od 468 zł netto miesięcznie, a czynsz za bestsellerowego Tipo Sedan wynosi już od 550 zł netto miesięcznie.

Natomiast sportowa jazda Abarthem 595 1.4 16v T-Jet 145KM Elaborabile z roku produkcji 2020 to koszt 930 zł netto miesięcznie.

Korzystaj, nie kupuj!

Szczegółowa oferta i warunki finansowe są dostępne na stronach:

https://abonament.jeep.pl

https://abonament.alfaromeo.pl

https://fiatabonament.pl