Fiat Tipo - Informacje, FORUM, Ogłoszenia - Tipo-Klub.pl

Wkrótce rusza drugi sezon FCA What’s Behind

Kamery FCA powracają, by pokazać kulisy badań i rozwoju: światła reflektorów skierowane są na zmiany, procesy, metody i technologie, które towarzyszą ewolucji samochodów ku coraz lepiej skomunikowanych ze światem, autonomicznych, zelektryfikowanych pojazdów.

Po przedstawieniu w pierwszym sezonie wszystkich aspektów rozwoju produktu, przy kamerach włączonych w pilnie strzeżonych miejscach „za kulisami”,  po stworzeniu wyjątkowego i zajmującego reportażu, w którym udział wzięły kobiety i mężczyźni z Grupy, drugi sezon FCA What’s Behind opowiadać będzie o przemianach, którym ulega mobilność.
Format oparty będzie na tym samym, co okazało się wielkim sukcesem w pierwszym sezonie: najbardziej widowiskowe ujęcia niedostępnych miejsc będą tworzyć coraz bardziej globalną scenerię dla nowych wyzwań i zaprezentują faktyczne zaangażowanie w badania i rozwój.

Świat motoryzacji przeżywa epokowe przemiany: powstają samochody przyszłości, coraz bliższe klientowi, pełne technologii oraz oszczędne. Zmieniają się również aspekty podejścia do pracy i inżynierii oraz pojawiają się nowe wyzwania związane z dynamiką jazdy i bezpieczeństwem.

To co niezmienne, to niepodważalne cechy, które każdy samochód FCA musi zapewnić w każdych warunkach: jakość, bezpieczeństwo, niezawodność, komfort. Nie zmienia się też zaangażowanie techników i inżynierów FCA zajmujących się badaniem i rozwojem, którzy niestrudzenie pracują nad kontrolami, zatwierdzeniami i testami wytrzymałościowymi wykonywanymi na różnych szerokościach geograficznych, poddając samochody trudnym sesjom próbnym. Jest to nieustanna praca na drodze ciągłej ewolucji ku coraz lepiej skomunikowanych ze światem,  autonomicznych, zelektryfikowanych pojazdów.